Weź udział w 13. edycji Nocy IT z Intel

ZAREJESTRUJ SIĘ!
szkolenia i wymiana doświadczeń
najlepsi prelegenci
4 godziny z innowacjami
zupełnie nowa formuła

NOC IT 2018

Partnerem 13. edycji Nocy IT był Intel. Tematem przewodnim spotkania były nowoczesne narzędzia i technologie w urządzeniach. Uczestnicy poznali m.in. ofertę laptopów oraz urządzeniami 2in1 z procesorami Intel. Przedstawiliśmy również technologię zwiększającą poziom bezpieczeństwa przy uwierzytelnianiu logowania. W kolejnej części spotkania skupiliśmy się na zaletach rozwiązania Intel Unite, które pozwala bezprzewodowo łączyć komputery z rzutnikiem lub ekranem, dzięki czemu spotkania w sali konferencyjnej stają się łatwiejsze i efektywniejsze. Uczestnicy poznali też pełną paletę możliwości oferowanych przez te urządzenia oraz przykłady praktycznych zastosowań tych rozwiązań. Ponadto opowiedzieliśmy o nowości na rynku jaką jest Intel Optane. Technologia ta stanowi wyjątkowe połączenie nośnika pamięci 3D XPoint, kontrolerów pamięci i pamięci masowej Intel, sieci Intel Interconnect IP oraz oprogramowania Intel. Wszystkie te elementy zapewniają zdecydowane zmniejszenie opóźnień i przyspieszenie systemów, co umożliwia lepszą obsługę obciążeń roboczych wymagających dużej pojemności i szybkiej pamięci masowej. Fotorelacja dostępna w zakladce Multimedia. Kolejna edycja Nocy IT odbędzie się 5. września. Partnerem będzie firma SOPHOS. Już wkrótce uruchamiamy rejestrację na to wydarzenie.


 

Jacek Hadryś

Intel, Business Development Specialist


Absolwent Wydziału Informatyki Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Swoją karierę zawodowa w branży IT rozpoczął w 1996 roku w JTT Computer. Z Intelem związany od 2004 roku. Początkowo odpowiedzialny za współpracę Intela z polskimi producentami oprogramowania, później za koordynację działań firmy z wybranymi przedstawicielstwami światowych producentów komputerów i serwerów w Polsce.

Agnieszka Borawska

AB S.A.


Z wykształcenia ekonomistka, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Pracę zawodową zaczęła w 2007 roku od stażu w PTK Centertel. Od tamtego czasu jest związana z branżą telekomunikacyjną i IT. Doświadczenie zdobywała w sopockiej grupie kapitałowej Blue Media, w krakowskim biurze Comarch oraz we wrocławskim oddziale Netii. Od 2015 roku pracuje dla AB jako koordynator projektów. Zajmuje się zróżnicowanymi zagadnieniami od opracowania konfiguracji komputerów po optymalizacje procesów biznesowych w firmie.

Spotkajmy się w Barbarze

ZAREJESTRUJ SIĘ!


PARTNERZYobecni na wydarzeniu

http://ck.ab.plhttp://www.intel.pl/

Nie trać z nami kontaktu

Zapisz się do newslettera, aby być zawsze na bieżąco!