Weź udział w 12. edycji Nocy IT z HPE

ZAREJESTRUJ SIĘ!
szkolenia i wymiana doświadczeń
najlepsi prelegenci
4 godziny z innowacjami
zupełnie nowa formuła

NOC IT 2018

Partnerem 12. edycji NOCy IT będzie firma HPE. Podczas spotkania omówimy rozwiązania serwerowe HPE ProLiant Gen10 oraz HPE Synergy.
HPE ProLiant Gen10 – najbezpieczniejsze serwery na świecie? Czy po latach rozwoju IT, serwery tej samej klasy mogą się jeszcze czymś różnić? Czy można zapewnić pełne bezpieczeństwo systemów IT na poziomie oprogramowania? Jak wykorzystać pełną wydajność swoich środowisk obliczeniowych? W ramach tej prezentacji, firma Hewlett Packard Enterprise przedstawi odpowiedzi na powyższe pytania oraz zaprezentuje autorskie, unikatowe na rynku rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa, wydajności oraz dostępności nowej generacji serwerów HPE ProLiant Gen10.
HPE Synergy – architektura komponowalna w akcji Rynek IT oferuje mnogość platform i architektur na potrzeby aplikacji biznesowych – serwery stelażowe (ang. rack), kasetowe (ang. blade), architekturę silosową, rozwiązania konwergentne, hiperkonwergentne… co wybrać? Najlepiej - architekturę komponowalną, czyli rozwiązanie HPE Synergy, zdolne do dynamicznego konfigurowania powyższych rozwiązań na potrzeby zarówno aplikacji klasycznych, jak i chmurowych oraz środowisk DevOps. Sesja prowadzona przez firmę Hewlett Packard Enterprise przybliży słuchaczom rozwiązanie HPE Synergy oraz zaprezentuje je w działaniu.


 

Maciej Grabowski

HPE


Pierwsze kroki na rynku IT stawiał jako programista, od 5 lat pracuje w roli konsultanta technicznego od rozwiązań serwerowych w firmie Hewlett Packard Enterprise. Pracę w HPE rozpoczynał na stanowisku konsultanta rozwiązań do zastosowań krytycznych, aktualnie pracuje w roli konsultanta rozwiązań na bazie serwerów x86, ze specjalizacją w instalacjach VDI, HPC oraz środowiskach programowalnych. Z wykształcenia inżynier systemów informatycznych i elektroniki, w życiu prywatnym także pasjonat technologii informatycznych – od mikroprocesorów po rozproszone systemy obliczeniowe.

Zbigniew Szostak

3S, product manager, z-ca dyrektora ds. marketingu i sprzedaży b2b


W branży telekomunikacyjnej od 1997 roku. Związany z 3S od 2012 roku. Kreuje politykę produktową grupy 3S, analizuje rynek oraz przygotowuje zarówno typowe, jak i unikalne usługi w obszarze telekomunikacji i data center. Stale poszukuje nowych rozwiązań produktowych, które zmienią oblicze branży.

Marcin Młodożeniec

3S, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży b2b


Związany z 3S od 2011 roku. Jego główne zadania to za przygotowanie i wdrażanie strategii marketingowych w 3S. Odpowiada za pracę zespołów marketingu i PR, produktów oraz jednego z ośmiu zespołów handlowych. Specjalizuje się w integracji procesów marketingu i sprzedaży b2b.

Bartłomiej Bojarski

AB S.A.


Doświadczony inżynier mający szeroką wiedzę z zakresu projektowania i budowy środowisk IT dla przedsiębiorstw, łączący w swojej pracy elementy wiedzy na styku biznesu i rozwiązań zaawansowanych. Na co dzień prowadzi dział zajmujący się wsparciem inżynieryjnym i zarządzaniem projektami w zakresie zawansowanych technologii informatycznych, opracowuje i projektuje infrastruktury wirtualizacji oraz chmur prywatnych i hybrydowych. Prowadzi szkolenia, webinaria i warsztaty techniczne skoncentrowane na nowych technologiach i ich implementacji w środowiskach IT. Zawodowo miłośnik rozwiązań chmurowych. Prywatnie pasjonat żeglarstwa morskiego i motoryzacji.

Spotkajmy się w Barbarze

ZAREJESTRUJ SIĘ!


PARTNERZYobecni na wydarzeniu

http://ck.ab.plhttps://www.hpe.com/pl/en/home.html

Nie trać z nami kontaktu

Zapisz się do newslettera, aby być zawsze na bieżąco!